Pogłębienie lordozy fizjologicznej kręgosłupa lędźwiowego

Witam. Badanie brzmi -pogłębienie lordozy fizjologicznej kręgosłupa lędźwiowego, zaostrzenie na krawędziach kręgów, asymetria tarczy L2/L3 L5/S1. Obniżenie wysokości trzonu kręgu L2 z zagęszczeniem sklerotycznym górnej płytki granicznej- stan po złamaniu L2. Od wypadku miewam bardzo częste bóle migrenowe głowy co najmniej 2-3 razy w miesiącu. Czy wiązać te bóle głowy ze złamaniem kręgosłupa? Migrena pojawiła się dopiero po wypadku. E.G.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sądzę aby bóle głowy były związane ze złamaniem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć