Poszukiwanie gabinetu w Szczecinie do poprawy wyglądu uzębienia z wadą ortodoncyjną

Potrzebuje dobrego gabinet etetyczno protetyczny do poprawy wygladu uzebienia z wada ortodoncyjna.Chcem poprawic wyglad moich zebow. Najlepiej w Szczecinie.

Konsultacja do niczego Pani nie zobowiązuje. Jesli chciałaby Pani skorzystac z mojej , znajdzie Pani tel i adres gabinetu na moim profilu.