Powiększone i bolesne węzły potyliczne i zamałżowinowe

Witam serdecznie. Chciałam zapytać, czy mam się czym martwić. Od około 2 lat miałam zauważyłam u siebie powiększone twarde okresowo bolesne węzły potyliczne i zamałżowinowe. Lekarze, zapewniali, że są niegroźne i znikną po jakimś czasie, powiększyły się. Badanie usg wczorajsze wykazały powiększone węzły chłonne po kilka w każdej lokalizacji odczynowe nie unaczynione patologicznie. OB 8 monocyty 14,3 % RDW-SD\CV 43,3\15 ALT 36,26 AST 33,7 LDH nie zrobiłam. Mam problem ze swędzeniem rąk i stóp

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.