Problem z bólem ostrym umiejscowionym po prawej stonie brzucha pod żebrami

Witam. Mam 19 lat i mam problem z bólem ostrym umiejscowionym po prawej stonie brzucha pod żebrami. Ból ten występuje w trakcie stosunku płciowego, podczas oddawania moczu. Miesiączkę mam regularnie co 27 dni ale trwa raz 5 dni raz 3 a raz 5 z przerwa np 3-ego dnia. Czego to mogą być objawy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Mogą być to objawy związane z infekcją układu moczowego lub zapaleniem np przydatków.