Problem z nadmiernym owłosieniem u nastolatki

Witam , Mam problem z nadmiernym owlosieniem. Kupiłam laser do domowego użytku i faktycznie widzę efekty na nogach . Niestety mam bardzo grube włosy i pod pachami lub w miejsacach intymnych po ogoleniu dalej widać włoski małe których nie da się ogolic (są lekko pod skórą) czy laser powinien zadzialac na te włoski ? Jak nie, to e jaki sposób pozbyć się tej dolegliwości (peelingi nie pomagają, dalej włosy są widoczne pod skórą)

Dzień dobry,

W celu usunięcia niechcianych włosków polecam zabiegi z wykorzystaniem lasera diodowego (Milesman, LightSheer). Laser działa na melaninę zawartą we włosie, niszcząc cebulkę włosa. Tuż po zabiegu widoczne są czarne kropki (włosy które zostały ,,wybite" i które same wypadną po ok 10-14 dniach). Zalecam serię kilka zabiegów w zależności od rodzaju i struktury włosa oraz miejsca zabiegowego. Odstęp czasowy między zabiegami wynosi 4-8 tygodni w zależności od obszaru.

Pozdrawiam serdecznie.