Problem ze stolcem u 3-tygodniowej córki po przejściu na mleko modyfikowane

Dzien dobry, mam 3 tygodniowa córeczkę, przez pierwszy tydzień karmiłam ja piersią, lecz dostałam bardzo silne antybiotyki i musiałam przejść na mleko modefikowane, od paru dniu ma problem z kupa, a dokładnie robi kupę takimi bobkami, one robi je dosc często bo nawet pare razy dziennie i są żółtego koloru lecz nie wiem dlaczego nie robi normalnej wodnistej, proszę o pomoc co mogę zrobić żeby jej pomoc oraz co to spowodowało. Dziękuje bardzo

Lek. Tomasz Budlewski

Być może konieczne byłoby zmiana mleko na inne. Proponuję udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie zalecenia.