Problemy z osiągnięciem orgazmu podczas stosunku z mężczyzną

Witam mam problem, mam 18 lat jestem gejem. Otóż pierwszy raz uprawiałem seks z mężczyzną, lecz mimo moich wielkich starań nie mogłem dojść. Za drugim razem z tą samą osobą, także nie mogłem dojść, nawet się masturbując. Dopiero na następny dzień masturbując się samemu, udawało mi się to. Po prostu w jego towarzystwie, nie udaje mi się to. Możecie powiedzieć mi w czym może tkwić problem? Nie byłem zestresowany.

Powodów braku orgazmu może być wiele. Jeśli podczas masturbacji nie występuje ten problem, może to być wskazówka, że ma on podłoże psychogenne ( a więc może wynikać z czynników psychicznych). Warto rozważyć wizytę u psychologa seksuologa. Pozdrawiam!

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego dla wielu osób wiążą się z różnego rodzaju trudnościami, np. niemożnością osiągnięcia orgazmu - to naturalne. Nawet jeśli nie czuł się Pan zestresowany, obiektywnie jest to sytuacja nowa, szczególna, bardzo emocjonalna. Jest bardzo prawdopodobne, że z czasem i rosnącym doświadczeniem sytuacja sama unormuje się. Jeśli tak się nie stanie - proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!