Problemy z płaczliwością u niemowlaka

Jestem mamą 3-mies synka. Jest na rekach to jest cicho, a jak go poloze to Wrzeszczy. Moje pytanie co w tej sytuacji robić?

Witam. Płacz dziecka najprawdopodobniej jest reakcją emocjonalną. Tak małe dziecko potrzebuje dość dużej ilości kontaktu fizycznego z mamą, proszę jednak stopniowo przyzwyczajać dziecko do tego, że od czasu do czasu może zostać samo (coraz dłuższe przerwy podczas odkładania dziecka do łóżeczka).