Problemy z wypróżnianiem i ból podbrzusza u 19-latki

Mam problem z wyproznianiem. Nie bylam w toalecie od tygodnia, odzywiam sie normalnie, ale nie odczuwam potrzeby oddania stolca. Ponadto co jakis czas boli mnie po prawej stronie, w podbrzuszu, gdzie po najedzeniu widoczny jest wzgorek, wiekszy niz po lewej stronie. Podczas pochylania zdarza sie, ze poczuje uklucie lub ,,pociagniecie''. Nie wiem, co robic, prosze o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego. Po ustaleniu przyczyny nieprawidłowości zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.