Problemy ze snem u 6-tygodniowego dziecka

Witam,moj 6 tygodniowy synek ma problemy ze spaniem.. nie potrafi zapasc w gleboki sen. W ciagu dnia sypia po 15-20min. W nocy zasypia po 24 i budzi srednio co 2 godz, po czym o 7 budzi sie. Synek jest karmiony w sposob mieszany. Sama piersia sie nie najada. Staram sie zachowac rytm dnia. Dodam, ze w ciagu 5 tygodni syn urosl 9 cm i przybral 1.9kg. Czy intensywny wzrost moze byc powodem tak slabej jakosci snu? Co moge zrobic zeby syn zasypial wczesniej i dluzej spal?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można określić prawdopodobną przyczynę oraz ewentualne postępowanie.