Profilaktyczne badania krwi - czy wszystko jest w porządku?

Witam, dziękuję za odpowiedź. Badanie krwi zrobiłam profilaktycznie (staram się robić raz w roku). Mam 33 lata, mam dość stresującą pracę (jak to w dzisiejszych czasach!) i ostatnio nie mam czasu na odpoczynek. Niedawno (ok. 2 tygodnie temu) dopadł mnie uciążliwy katar połączony z bólem gardła, a teraz "wyskoczyła" mi opryszczka. Oprócz morfologii zrobiłam OB - wynik 8 oraz biochemię: cholesterol [mmol/l] - 4,36; aspat [U/L] - 15,46; alat [U/L] - 8,82; glukoza [mmol/l] - 5,68. Może uzupełnienie danych wyraźniej zobrazuje mój stan zdrowia? Pozdrawiam

Witam serdecznie!

Opisywane objawy potwierdziły jedynie interpretację poprzednich wyników badań. Odchylenia w wynikach, które Panią tak niepokoiły są odzwierciedleniem przebytej infekcji gardła.

Przytoczone w powyższym zapytaniu wyniki nie budzą zastrzeżeń.

Podsumowując, Pani wyniki badań mieszczą się w normach i nie powinny Panią niepokoić.

Pozdrawiam i życzę spokojnego weekendu