Przepuklina rozworu przełykowego u 25-letniej osoby

Witam. Od miesiaca cierpie na objawy przepukliny rozworu przelykowego. Mam zawroty glowy, uczucia cofania sie zoladka do gardla i bardzo odczuwalne bicie serca. Udalam sie na rtg z kontrastem. Badanie nie wykazalo ani refluksu ani zadnej przepukliny. Lezalam do gory nogami i lekarz pokazywal mi na monitorze jak oddycham, przepona pracowala prawidlowo, zoladek sie nie cofal. Az nie moglam w to uwierzyc. Czy mozliwe jest, ze to badanie nie wykazalo przepukliny, a moj zoladek rzeczywiscie sie cofa?

Witam.
Jest to badanie obiektywne, raczej mało prawdopodobne, aby nie wykazało obecności przepukliny rozworu przelykowego gdyby ona faktycznie była. A objawy, które Pani podaje, wcale nie są charakterystyczne dla przepukliny rozworu przelykowego. Bardziej mogą wskazywać np. na zaburzenia nerwicowe, lękowe czy choćby problem z tarczycą. Aby mieć 100% pewności, może wykonać Pani gastroskopię, która też wykaże przepuklinę rozworu przelykowego, jeśli taka istnieje. Pozdrawiam i życzę zdrowia