Rana na siatkówce i zapalenie spojówek

4 dni temu byłem u okulisty z bólem lewego oka , przekrwieniem i sporym problemem z widzeniem ( rozmazany obraz ). Okazało się, że mam ranę na siatkówce i zapalenie spojówek. P. Okulistka przepisała mi 3 rodzaje kropel . 2 z nich zacząłem brać od razu, co 2 godziny, naprzemiennie. 3 krople włączyłem wczoraj ( na receptę ). Dodatkowo mam w oku na 14 dni soczewkę naprawczą. Problem polega na tym , że oko ładnie się goi, ale problem z widzeniem nadal jest - rozmazany obraz nie przechodzi. Co robić?

Piotr Pilarski

Ciężko się wypowiedzieć bez zbadania. Proszę zgłosić się do swojego okulisty.

Pozdrawiam.