Ropne krostki na twarzy 2-latka

Witam Mam zapytanie mój 2letni syn ma ropne krostki w buzi na rączkach nie które już pekly i zrobił się strupek i teraz pojawiły się na pięcie trwa już tydzień. Lekarz powiedział że to wirus, żadnej pomocy nie uzyskałem proszę pomóżcie nie wiem co mam robić z góry dziękuję

Witam
Jeżeli dolegliwości nie ustępują konieczna jest wizyta u lekarza w celu
wykonania badań diagnostycznych. Wskazane jest również
przeprowadzenie testów alergicznych.
Pozdrawiam serdecznie