Rwący ból obejmujący podbrzuszę i pośladki

Na zajęciach z chirurgii wykładowca kazał zbadać nam sie per rectum. Zrobiłam to. Niepotrzebnie bo z tym przyszła niepewność i strach. na długości palca wyczuwalna masa guzowata. rozmiary sie powiększają i praktycznie zasłania cały kanał jelita. boli w okolicy krzyżowej i jest to rwący ból obejmujący podbrzuszę i pośladki. nie wiem czy to sprawy ginekologiczne czy chirurgicznę. i do kogo się zgłosić. Piszę ponieważ wstydzę się iść z tym do lekarza. Dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie ma co się wstydzić. A na jakim kierunku Pani studiuje? Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i ewentualnie skierować do odpowiedniego specjalisty.