Silny ból podczas wzmożonego wysiłku i powiększone węzły chłonne

Odczuwam silny i trudny do opisania bol podczas wzmożonego wysilku, pochylnia się tak jakby mięsień nabrzmiewal i mial wybuchnąć w polaczeniu barku z szyja oraz na mięśniu MOS. Dodam, ze wokol MOS mam także powiększone wezly chlonne. Podczas normalnego wysilku w tych miejscach często czuje uklucia.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości wymagają dokładniejszej diagnostyki. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią/Pana oraz pokieruje dalszym postępowaniem. Bez wątpienia konieczne będzie jednak wykonanie USG szyi.