Silny, duszący kaszel, odruchy wymiotne, ból głowy i katar - jak złagodzić te dolegliwości?

Witam. Od około 4 dni mam silny, duszący kaszel, czuję ropę przy odkaszlaniu. Czasami zdarza się odruch wymiotny. Do tego ból głowy, katar i silny ból w klatce piersiowej promieniujacy do nerek. Odczuwam dreszcze, na zmianę uderzenia zimna i ciepła. Wygrzewam się grubo ubierając, smarując się maścią na rozgrzanie ale nic nie pomaga. Bardzo proszę o radę, nie uśmiecha mi się wizyta u lekarza i antybiotyk.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym jednak wizytę u lekarza rodzinnego \ internisty i zastosowanie zaproponowanego przez niego leczenia. Pozdrawiam.