Skąd u mnie uczucie pływania jak po alkoholu?

Dzień dobry Od około miesiąca mam uczucie pływania, jak po alkoholu. Zaczęło to się podczas biegania wtedy zakręciło mi się w głowie lekko ściągneło mnie do lewej strony. Nie straciłem przytomności, ale od tamtego czasu mam uczucie jak by pływania. Byłem u neurologa laryngologa kardiologia. Mailem rezonans głowy badania krwi, posiew moczu, ekg serca Holter, do tego Potas Magnez witamina b12 no chyba wszystkie badania. Na badaniach wszystko wychodzi ok a ja daje mam co jakiś czas wrażeniepływania

Witam!
Jeżeli wszystkie badania wymienione przez Pana wypadły prawidłowo to należy się ew. zastanowić nad nerwicowym podłożem zgłaszanych dolegliwości. Proszę się skontaktować z psychiatrą lub psychologiem i spróbować zająć się Pańskimi emocjami.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.