Śladowy wodniak jądra a guzek

Witam! Rok temu stwierdzono u mnie śladowego wodniaka jądra prawego grubość do 1cm,ostatnio wyczułem malenki guzek na prawym jądrze tz groszek czy to jest ten wodniak ? mam 20 lat Pozdrawiam
Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa, po badaniu lekarz określi konieczność dalszego postępowania.