Spożywanie jagód goi przy niedoczynności tarczycy

Witam mam 28 lat od 5 lat leczę się na niedoczynnosc tarczyczy,mam również hashimoto od tego czasu nie potrafię dojść do swojej wagi z przed choroby i nie ukrywam,że jest to bardzo uciążliwe dla mnie.Czytam o różnych metodach i znalazłam jagody goni czy przy niedoczynnosci można je jeść?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

może Pani jeść jagody jednak powinna Pani skorzystać z usług dietetyka który zbilansuje dla Pani dietę tak aby Pani wróciła do poprzedniej wagi.

Pozdrawiam