Stałe uczucia gorąca u mężczyzny

Stale uczucie goraca u meza. Mezowi jest stale goraco, nawetjak jest w domu zaledwie 20 st to mowi ze ma uczucie piekacego czola z goraca. Chodzi w krotkim rekawku i mowi ze mu goraco gdy ja w tym samym czasie lubie zalozyc sweter. Czy to jest kwestia infywidualnych upodoban czy wskazuje na jakies nierawidlowosci?jakie zrobic badania? Ciagle nie zgadzamy sie co do temperatury jaka na panowac w mieszkaniu

Witam. Stałe uczucie gorąca może być wynikiem nadczynności tarczycy - sugeruję oznaczenie poziomu tsh.