Stawanie na nóżkach przez 6-miesięczne dziecka

Moje 6 miesieczne dzieckpo stoi samo w lkóżeczku niestety nie moge niczym namówic jej do siedzenia, najgorszy problem w tymze wstaje w tym łóżeczku sama czy przez to nie stanie sie jej zadna krzywda 2 lutego skonczyła 6 miesiac i zaczęła 7. pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli dziecko samodzielnie staje na nóżki to nie należy mu tego bronić. Proszę tylko uważać i pilnować córki.