Stosowanie Biseptol w dzieciństwie a możliwość zmian w organizmie

Witam. Mam 21 lat. Jako dziecko przez kilka miesięcy z przerwami stosowałam biseptol. Czy mógł on wpłynąć na wątrobę i spowodować w niej niekorzystne zmiany? Mam żółte zabarwienie skóry i podczas wykonywania chwytów diagnostycznych grzbietu odczuwałam ból w segmentach, które są związane z wątrobą. Pozdrawiam.

Mało prawdopodobne ,żeby problemy watrobowe pojawily sie dopiero teraz , po tylu latach od zastosowania leku . Proponuje konsultacje lekarską, oznaczenie panelu badań watrobowych i ewentualne usg jamy brzusznej