Stosowanie Latopic na AZS u dziecka

Witam ja Latopic podaje mojej córce już 8 miesięcy ma AZS czy powinnam zrobić przerwę , jeżeli tak to na jak długo zrobić przerwę i czy powinna dostać po przerwie następna dawkę latopicu. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Preparat należy stosować przez przynajmniej 3 miesiące. Jeżeli zauważyła Pani poprawę stanu klinicznego to sugeruję na jakiś czas odstawić preparat, chociaż nie jest to konieczne.