Stwierdzenie przewlekłej białaczki limfocytowej

W instytucie Hematologii stwierdzono u mnie przewlekłą białaczkę limfocytową -stadium 0,więc narazie nie do leczenia.Czy mogę stosować środki wzmacniajace odporność Pau d'arco lub Reishi dostępne w aptece u Bonifratrów?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pan, te preparaty to nie leki. Ich skuteczność nie została potwierdzona badaniami klinicznymi. Stosowanie ich nie jest ujęte w rekomendacjach medycznych. Pozdrawiam.