Suchy kaszel a koklusz

Witam, moje pytanie brzmi nastepujaca: czy mozna miec koklusz 2razy? od trzech tyg mam meczacy suchy kaszel, bylam 3razy u lekarza tak mnie meczy, w nocy nie spie, od kaszlu ciagnie mnie na wymioty , czasem az mi slabo po ataku kaszlu. Lekarz stwierdzil najpierw infekcje, potem zapalenie tchawicy. Biore od 5ciu dni antybiotyk fromilid, tchicodin, sal ems, tussipect i clemastinum i nic mi nie przechodzi...co robic???

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej można wielokrotnie chorowac na krztusiec. Proponuję wykonać zdjęcie RTG klatki piersiowej. Więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania.