Swędzenie skóry pod pachami a stosowanie kosmetyków firmy Ziaja

Dzień dobry!Swędzi mnie okropnie skóra pod pachami,żadnych zmian nie widać.Mam 40 lat,używam antyprespirant pod pachy Ziaja

Niektóre antyprespiranty mają w swoim składzie substancje mogące wywoływać uczulenie. W takim wypadku niestety trzeba na jakiś czas zrezygnować z tego typu kosmetyków, ponieważ podrażniona skóra może tak samo reagować na inne preparaty. Ponadto radziłabym wizytę u specjalisty który zaleci skuteczna terapię przeciwuczuleniową.