Szczepionka na poprawę odporności u dziecka

witam. moje dziecko 4 letnie bardzo czesto choruje. lekarze przypiuja mu antybiotyki jeden po drugim. czasami zdarza sie ze ma dwa w miesiacu :(. Probuje wszystkiego co moge zeby mu pomoc ale nic nie pomaga. Mam pytanie w zeszlym roku podawalam mu szczepionke na poprawe odpornosci o nazwie Ismigen. czy po roku czasu mozna ja powtorzyc? dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam

Najsilniejszym śropdkiem stymulującym odpornośc jest wit.D3 zawarta w Vigantolu ( nie w innych preparatach które sa suplementami diety i nie maja potwierdzonej aktywności wit. D3- to ważne!) . Latem trzeba korzystać ze Słońca które powoduje produkcję własnej D3 w skórze ( ale tylko od godz. 10 do 15-16 )- oczywiści wszelkie filtry UF uniemożliwiają to działanie więc nie nadużywać filtrów jeśli nie jest to bezwzględnie konieczne- np. wakacje w Tunezji itp.