Test Borrelia Euroline WB i bóle mięśni

Zrobi�em test Borrelia Euroline WB IgM kt�ry wykaza� w p.25 OspC(p25) - 17 oraz test WB IgG kt�ry wykaza� VIsE -19 , p 83 - 22 , p.39 Bmpa - 20 ,pozosta�e wyniki - 0 . Mog�poprosi� o interpretacj� tych wynik�w.Og�lnie czuje si� dobrze , mam tylko b�le mi�ni r�k przy wysi�ku od trzech miesi�cy. Zbyszek

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane badania powinien zinterpretować specjalista chorób zakaźnych. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty.