Torbiel włosowata uciskająca kość ogonową

Witam czy torbiel włosowata uciskająca kość ogonowa i ogolnie utrudniajaca codziennie funkcjonowanie moze powodowac neuropatyczne bole w okolicach pachwiny/uda? , piekace bole pojawiaja sie tylko po dluzszym siedzeniu 10-20min. czy ta torbiel na pol posladka moze uciskac na jakis nerw i powodowac takie piekace bole prawego uda i pachwiny ? Pozdrawiam

Jeśli torbiel jest aż tak duża czyli obejmująca pół pośladka może uciskać na początkowy odcinek nerwu kulszowego dając dolegliwości związane z tym nerwem. Jednak podkreślam taka torbiel krzyżowa musiałaby być ogromna.