Torbiele na jajniku u 18-latki

witam. mam 18 lat i mam torbiele na jajniku przyjmowałam tabletki lesiplus i nie bolało mnie a tylko je odstawiłam i zawsze wieczorem boli mnie podbrzusze a wizyte mam dopiero na listopada 7 nie wiem co robic. boje sie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe jak najbardziej mogą być wynikiem torbieli jajnika.Sugeruję wizytę u lekarza POZ, który wdroży skuteczne leczenie przeciwbólowe (doraźne do czasu wizyty u ginekologa).