Czy torbiel na jajniku wchłonie się po tabletkach antykoncepcyjnych?

Czy torbiel na jajniku wielkosci 7cm z przegrodami wchlonie sie po tabl antykoncepcyjnych? czy wymaga operacji,dodam ze mam bole podbrzusza i skurcze bardzo bolesne trwajace pol minuty. Parcie na pecherz najbardziej w nocy. Co robic? u gin bylam miesiac temu,jestem po wzieciu 1op tabl kontracept,a bol nadal jest. Ta torbiel ma nierowne zarysy i gesta echostrukture,boje sie. Ca125 wyszedl mi 18. prosze o jakas rade,mam 26 lat i nie mam dzieci. Na drugim jajniku mam 3szt najwieksza 4 cm.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg