Trzask w kolanie podczas treningu

Witam.Doznalem kontuzji na treningu, mianowicie noga zostala tak wygieta ze uslyszalem trzask jakby cos strzelilo w kolanie.Nie poczulem ostrego bolu tylko jakby slaba stabilnosc w nodze . Przez caly dzien byl lekki dyskomfort odczuwalny , na wieczor juz nie moglem robic przysiadow i wchodzic po schodach.Bolalo tak przez dwa dni potem jakby bol sie zmniejszyl i czuje go do dzisiaj czasami tylko pare razy dziennie z prawej strony zewnetrznej troche ponizej kolana.Rezonans nic nie wykazal.Nie wiem

Rezonans nie jest pewnym rozpoznaniem, musiało dojść do uszkodzenia więzadła lub może tylko faldu

Witam, jeśli rezonans magnetyczny nic nie wykazał to tylko się cieszyć. Warto wybrać się do fizjoterapeuty/ terapeuty manualnego aby popracował na tkankach okołostawowych stawu kolanowego i na paśmie biodrowo - piszczelowym. Pokaże również ćwiczenia w celu poprawy stabilności stawu,
Pozdrawiam