U jakiego lekarza mam kontynuować leczenie?

PO badaniach w szpitalu stwierdzono u mnie nadmiar androgenów (hperandrogenzm) oraz insulino oporność i niedobór witaminy D3. W zaleceniach otrzymałam leki: Femoston 2/10, Glucophage 500 mg po miesiącu zwiększyć dawkę do 1000 , Vitaminum D3 forte. Nie wiem do jakiego lekarza powinnam pójść żeby kontynować leczenie i otrzymać recepty na przepisane leki.

Lek. Paweł Szadkowski

Recepty na leki może wypisać lekarz rodzinny. Kontrolę powinna Pani mieć u lekarza endokrynologa.