Usunięcie więzadła maziówkowego

Witam, z usg które miałam wykonane po artroskopii (usunięcie więzadła maziówkowego) (ok. 3-4 lat temu) wynika, iż "widoczne jest niejednorodne ciałko Hoffy z subtelnymi cechami wzmożonego unaczynienia w okolicy kanału po wprowadzonym instrumentarium. Zwraca uwagę lateralizacja więzadła rzepki, przesunięte ku stronie bocznej i jest częściowo pogrubiałe. W zachyłku nadrzepkowym przerośnięta błona maziowa o grubości ok. 0,5cm". Fizjoterapia i leki nie pomogły, kolano boli, uniemożliwiając chodzenie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z ortopedą gdyż opisywane zmiany wyraźnie wskazują iż problem z kolanem jest dość poważny.