Usuwanie blizn po wypadku u 30-latka

Okolo 3 lat temy mialem wypadek ktory polegal na tym ze zostalem napadniety i tak niefortunnieupadlem ze uderzylem nosem prostopadle do ziemi. Bylo to zima i uderzylem o lud ktory byl posypany zuzlem. Rane oczyscilem sam na ile moglem ale nie bylo potrzeby szyc jej bo uderzenie bylo punktowe (okolo 7 mm dlugosci). Po tej histori zostal mi jednak w miejscu blizny na srodku nosa czarny slad (zuzel, brud?) i mam popekane naczynka. Czy jest mozliwe zoperowanie czegos takiego? Pozdrawiam

Popękane naczynka można zamknąć laserem np. diodowym do naczynek a ślady po żużlu proszę skonsultować z gabinetem medycyny estetycznej w którym usuwa się tatuaże metodą laserową.

W zależności od głębokości niechcianego "tatuażu" jest możliwe chirurgiczne opracowanie i usunięcie. Zmiany naczyniowe można zamknąć laserem. Najlepiej po diagnozę i ewentualny zabieg zgłosić się do gabinetu chirurgicznego ewentualnie medycyny estetycznej.