Co robić z pulsowaniem po korekcie ust?

Dzień dobry, W poniedziałek miałam delikatnie modelowanie ust kwasem hialuronowym. Większość kwasu została wstrzyknięta w górną wargę by zlikwidować asymetrię. 0,05 ml została wstrzyknięta w dolną wargę by nawilżyć usta. Wydaje mi się, że wszystko goi się dobrze, dzisiaj (czwartek) pojawiło się dziwne pulsowanie w tej dolnej wardze, (takie uczucie jak czasami miewa się w powiece). Pije dużo wody, wypiłam magnez i wapno. Czy powinnam się martwić? Dodam, że nic mnie nie boli, a warga jest normalnego koloru. Czy powinnam zażyć jeszcze elektrolity? Dodam też, że ostatnio miałam bardzo dużo stresu, a dzień w którym rozpoczęło się pulsowanie jest pierwszym „normalnym” dniem od dawna. Pozdrawiam,

Może obserwowane objawy wynikają z zaburzeń elektrolitowych, być może zbyt mało przyjmuje Pani płynów