Usuwanie szwów po zabiegu przegrody nosa

Mam pytanie jestem po operacji przegrody nosa juz 4 miesiące .Miałam usuwane szwy z nosa jednak od kilku dni widzę że w nosie bardzo głeboko wystaje mi biała nitka czy to jest szew i czy on sie sam rozpuści ?

Magdalena StusiĹska

Jeżeli szew nie rozpuścił się w przeciągu 4miesięcy nie jest to szew rozpuszczalny. Najlepiej udać się do laryngologa celem jego usunięcia.