Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego na worki pod oczami

Witam Mam 41 lat i bardzo duże worki pod oczami . Próbowałam karboksyterapii , niestety po 3 zabiegach nie było żadnych efektów i przerwałyśmy je bo nie było sensu ,żeby je kontynuować . Prawdopodobnie nie mam pod oczami złogów limfy ( na które ten zabieg działa ) tylko złogi tłuszczu . Co mogę zrobić w tym wypadku - czy wstrzyknięcie kwasu hialuronowego pomogłoby na ten defekt czy nic nie można zrobić ?

Witam Panią,

Jeśli mamy do czynienia z nadmiarem tkanki tłuszczowej pod oczami to zabieg karboksyterapii jak i wstrzyknięcie kwasu hialuronowego nie przyniesie efektów.
Rozwiązaniem jest wykonanie plastyki dolnych powiek.
Jednakże jeśli pod oczami występuje nadmiar wiotkiej skóry to doskonałym rozwiązaniem jest najnowsze rozwiązanie kosmetologii estetycznej - blefaroplastyka powiek- plazma powiek.
Proszę o przesłanie swojego zdjęcia na maila kontakt@instytutadamowicz.pl a udzielę szczegółowych zaleceń zabiegowych.

Pozdrawiam
Anna Adamowicz
www.instytutadamowicz.pl