Czy moja broda wyrówna się po zabiegu?

Dzień dobry, miałam dziś robione u Pani Doktor modelowanie brody kwasem hialuronowym. Po przyjściu do domu i przyjrzeniu się dokładnie jak to wygląda zauważyłam, że z jednej strony jest tego preparatu tak jakby mniej i ta broda różni się w zależności z jakiego profilu na nią spojrzeć. Trochę mnie to niepokoi, wiem, że może być opuchlizna itd., ale różnica jest dosyć widoczna i tam gdzie jest tak jakby tego preparatu więcej to bardziej mi się podoba. Czy to się wyrówna? Kiedy mogę ewentualnie się zgłosić do Pani Doktor na poprawkę jeśli nic się nie zmieni? Czy taka poprawa kosztuje bo wydaje mi się, że to podlega "reklamacji"? Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, pytanie to najlepiej skierować do Pani dr która zabieg wykonała.

Do czasu kiedy opuchlizna będzie się utrzymywac a kwas się nie ułoży nie można ocenić czy efekt jest taki jak powinien. Również kwestię reklamacji, poprawki i ew kosztów powinna Pani uzgodnić z Panią doktor.