Wyjaśnienie opisu zdjęcia RTG kręgosłupa

Proszę o Wytłumaczenie Opisu zdj Rtg Kręgosłupa odcinek Th-l Niewielkie Esowate boczne skrzywienie I st skoliozy w skali Grucy bez cech rotacji wyrównawczej kręgów . Poza tym Rtg w Normie lat 22/23 Kobieta

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zestawienie badania RTG z badaniem lekarskim bezpośrednim. prosze zgłosic się dolekarza zlecajacego powyzsze badanie.