Wynik badań na boreliozę u 25-latki

witam!chcialem zapytac o wyniki badan bolzeriozy czy ja mam czy nie? elisa wyszlo tak: IgG-188,4 RU/ml >22 pozytwny IgM-12.0 RU/ml < 16 negatywy. posiadam tez wynik western blot na ktorym pisze wynik pozytywny IgG ale nie wiem jak z tym drugim musilabym podeslac najlepiej bo to caly wykres jakis jest moge przeslac na email jesli jakis mozna.
Magdalena Mroczek

Obecnie nie ma aktywnej infekcji. Do zakażenia doszło w przeszłości.

Renata GrzechociĹska

Witam.
W przypadku dodatniego wyniku przeciwciał IgG i ujemnego IgM badanie świadczy o przebytym zakażeniu krętkiem boreliozy.
Pozdrawiam