Wynik badania moczu po leczeniu raka trzonu macicy

Kobieta 56 lat Badanie Moczu:ciężar właściwy 0,100, białko nie obecne, glukoza nieobecna, urobilinogen 0,2mg/dl, Bilirubina nieobecny, ciała ketonowe nieobec. leukocyty nieo, azotyny nie obec., krew nieob, Osad nabłonki płaskie pojed. wpw, Leukocyty 0-1 wpw, pasma śluzu nieliczne z krwi sód 147mmoI/L , Potas 5,3 mmol/l Jakie dodatkowe badania? Proszę o podpowiedz Kobieta po leczeniu raka trzonu macicy Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik badania moczu prawidłowy. Jeśli utrzymuja się dolegliwości poroszę ewentualnie powtórzyć badanie moczu i od razu zrobić posiew.