Wynik badania wyrostka robaczkowego i stan po operacji

Okolica duzych naczyn p.z.o bez zmian wezlowych aorta brzuszna o prawidlowym przekroju pasmowate nacieki wzdluz zewdmetrznej powierzchni wstepnicy wyrostek robaczkowy pogrubialy do 17mm z uwapnionym zlogiem w centru i naciekiem w okolicznej tkance tluszczowej pasma niedodmy w okolicach nadprzenponowych JESTEM PO OPERACJI WYROSTKA MIALAM GO KOLO PEPKA I MIALAM DWA DRENY CZEMU ON BYL DZIWNIE ULOZONY A ZRESZTA CZY JEST OK POZDRAWIAM

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodów do niepokoju. Jest to po prostu anatomiczny wariant położenia wyrostka robaczkowego. Opis jaki Pani podała powyżej odpowiada sytuacji, w której występuje zapalenie wyrostka robaczkowego.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski