Wynik morfologii krwi 5-miesięcznego dziecka do analizy

Proszę o interpretację wyniku badania krwi mojego dziecka. Córka ma 5 miesięcy. Morfologia: hemoglobina 10,3 g/dl (10-13), MCV 68 fl (73-84), Neutrofile 1,17 tys/ul (1,5-7), Neutrofile 16,7 % (17-60), Limfocyty 72,5 % (20-70) Glukoza 6,11 mmol/l (3,4-5,50) Krew pobrana została z palca o godz. 10. Dziecko piło mleko o godz. 6:30. Najbardziej niepokoi mnie wynik glukozy, ponieważ mąż choruje na cukrzycę typu I.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, sądzę, że konieczne będzie wykonanie badań na czczo u dziecka i ewentualnej dalszej diagnostyki.