Wynik RTG dróg oddechowych do analizy
Witam Jaka jest interpretacja takiego opisu RTG: Wzmożony rysunek okołooskrzelowy o charakterze przewlekłym wczesnym. Wszystko pozostałe jest w normie. Co to oznacza?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Być może oznaczać wiele przyczyn, jedną z nich może być tworzący się stan zapalny przewlekły. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.