Wyniki badania krwi u 4-letniego dziecka

witam Moje dziecko jest chore; czy moglabym prosic o interpretację : Hemoglobina 14,0 g/dl Limfocyty 0,89 tys/ul Eozynofile 0,00 tys/ul Neutrofile 83,4 % Limfocyty 11,0 % Eozynofile 0,00 % Prześwietlenie płcu jest ok, dziecko 4lata Z gory dziękuję za odpowiedź

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani pełnego wyniku, co wyklucza możliwość pełnej interpretacji. Podane nieprawidłowości są natomiast najpewniej konsekwencją infekcji, na którą aktualnie choruje dziecko. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę skonsultować się z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.