Wzmożona senność u 20-latki

Witam! Zawsze gdy mam jakies przerwy swiąteczne lub ferie lubie spac do poludnia. Jednak od grudnia cos sie stalo i potrafilam do 17 spac, a dzisiaj spałam ponad 20 godzin. Nie mam depresjii, ale biore leki cezarius 1000mg i ostatnio bardzo nieregularnie je biore ponieważ jestem po nich bardziej nerwowa. Nie wiem co sie ze mną dzieje, a najgorsze jest to że nadal jestem spiąca

Niestety bez rozmowy osobistej niewiele można stwierdzić. Proszę zgłosić się do lekarza, który przepisał pani lekarstwa i z nim osobiście omówić ten problem. Pozdrawiam

Jednym ze skutków ubocznych stosowania leku cezarius jest wzmożona senność; poczucie zmęczenia. Lek ten może również wywoływać rozdrażnienie depresję, chwiejność emocjonalną/zmiany nastroju. Proszę skonsultować się z lekarzem aby dostosować leczenie do możliwości pani organizmu (dopasowanie leków, które będą miały mniejsze skutki uboczne).