Zaburzenia erekcji a podejrzenie alergii na prezerwatywy

mam pytanie. przed stosunkiem mój penis stoi i jest twardy ale jak zakładam prezerwatywę to po paru sekundach penis wygina sie jakby był zrobiony z gumy i nie nie jest już taki jaki powinien. Ciężko jest w tym czasie współżyć bo zamiast zadawać kobiecie pryjemność to zadaje jej ból wciskając na siłę penisa. Myślę, że jestem uczulony na prezerwatywy ale używałem wielu nawet takich ale alergików i za każdym razem jest to samo. nie wiem co się dzieje. proszę o pomoc

Moment zakładania prezerwatywy jest zwykle momentem, kiedy uwaga rozprasza się, co skutkować może spadkiem podniecenia i zanikiem wzwodu.Jeśli w następstwie dalszych pieszczot erekcja pojawia się znowu, nie ma powodów do niepokoju. Czasami warto zaangażować partnerkę w zakładanie prezerwatywy, wtedy pozornie rozpraszająca czynność może stać się elementem gry wstępnej. Warto również wypróbować nie tylko rożne rodzaje prezerwatyw, ale także różne ich wielkości. Aktualnie można już kupić prezerwatywy niemal idealnie dopasowane do wielkości każdego penisa. Jeśli problem występuje stale należy rozważyć wybór innej formy antykoncepcji. Pozdrawiam!