Zaburzenia połykania, gęsta flegma i objawy nerwicowe

Z xatok splywa gesta flegma, mam zaburzenia polykania,juz nawet jogurty ledwo przechodzą, czuje jakby w krtani ta flegme,jak mi sie chce idbic to powiertze niby idzie ale,zayrzymuje sie wlasnie na wysokosci krtani. Jutro idezl z tym do szpitala, boje sie,ttmbardziej ze jestem osoba ktora ma obajwy nerwicowe,ale wiem ze ta flegma,jest autentyczna. Czuje ciśnienie w nosie od strony garsla.co to moze byc?boje sie ze jakas smiertelna choroba.

Witam, nie nie ma Pani śmiertelnej choroby , już chyba ze dwa razy Pani to pisałem.
Radziłem też podjąć jak najszybciej psychoterapię aby nie dopuścić do dalszego rozwoju nerwicy lękowej, na którą Pani cierpi i który jak się wydaje zaczyna przechodzić w nerwicę
hipochondryczną. Z tego się można wyleczyć.
Ale jak Pani dalej sobie nic z tej choroby nie będzie robiła to pani organizm tak dalece się może rozregulować i bariera immunologiczna obniżyć, że w końcu zapadnie Pani na jakąś śmiertelną chorobę.
Apeluję do Pani rozsądku i pozdrawiam